הנחיה וליווי זוגי

לא כולנו נולדנו עם עותק של המדריך השלם לתיחזוק זוגיות מושלמת.​

ולכן- פעמים רבות יש צורך לעשות ולהשקיע, על מנת לגרום לדבר הזה שבו בחרנו, לעבוד טוב.

מערכות יחסים עוברות אתגרים מפעם לפעם, לעיתים מרגיש שמסתובבים על בלון של תסכול, שכל תזוזה קטנה תעמיס עוד ותפוצץ הכל, שכל מה שנגיד יטלטל את המערכת, שאין שום סיכוי שניתן לומר לצד השני מה מרגישים- ובטח לא להכיל את הכעס/ אכזבה/ פגיעות שלהם.

ולעיתים עולה השאלה, האם הגיע הזמן לעזוב, או שניתן לשפר את היחסים, ואיך לא להגיע לרגע האחרון כדי להציל את מה שנשאר- אלא לטפל מבעוד מועד בצורה מיטבית, לפני שיתפוצץ הבלון- ולפני תחושת היאוש, השחיקה וההתרחקות.

pexels-uriel-mont-6315331

כמלווה זוגית, אני מציעה מקום שמאפשר עצירה, הצפת האתגרים והרגשות- ומעניק הזדמנות להוציא מהבלון שמתנופף מעל, את האויר באופן מבוקר- מתוך שליטה שלנו על התהליך ועל הסיטואציה. התהליך הזה, הוא מה שבסופו של דבר יתן סיכוי לשיח נכון, לשיפור, להבנה- ולשיקום הקשר.

Relationship

כולנו כאן כדי לעבור מסע

אנחנו לומדים, גדלים ומטפסים לגובה חדש מדי יום. גם קשר זוגי אמור לתמוך בצמיחה של בני הזוג.

כל שינוי שנחווה וישפיע עלינו- ישפיע גם על הקשר ועל הצד השני, וכל שינוי בקשר- ישפיע על בני הזוג.

אנחנו לומדים להתמודד עם אתגרים חדשים כל הזמן ומטפסים לגבהים חדשים – ולעיתים, קיימת בנו הציפיה שהצד השני יהיה יחד איתנו בדיוק באותו שלב בסולם עליו עלינו. שיבין אותנו ואת התהליך, שיתמוך בנו. שיקבל אותי כמו שאני בדיוק. אהבה ללא תנאים.
וכשהצד השני עדיין לא שם, בין אם חושש מהגובה ובין אם הקצב שלו שונה- עשויה לעלות בנו תחושת אכזבה.

לעיתים המיקום השונה שלנו או האכזבה יוצרים פער גדול עד כדי כך שהשיח כבר לא מיטיב, עד שנראה שאנחנו מדברים שפות שונות ממש..
ופה אני יכולה לתת מענה, ללוות אתכם, להנחות, לסייע לכם לחדש את השיח ולהקשיב למהות מאחורי המילים, לצרכים של כח אחד מכם- ולגשר על הפערים.

כאן תלמדו איך להושיט יד לצד השני, כך שיהיה לו נוח לאחוז בה ולטפס איתך, לאן שנכון לו, לך, לקשר.

בוא ונדבר

לחצו כאן כדי לעבור ישירות לוואטסאפ

פוסטים בנושא זוגיות ומערכות יחסים

מערכות יחסים

מלחמה על הבית. אני שומעת על זה לא מעט. אנשים שיוצאים לקרב. נלחמים על הבית, על הזוגיות, על החיים שלהם. על בטחון, יציבות. נלחמים. אם

המשך לקרוא »
דילוג לתוכן